Mir se vini ne Kosovo-Hack.tk
} -->   
 
  Don te hackosh nje web

Kjo Vlen per me hack Police Website ose FBI e kjo osht per ata cka e kan Siguru Adminin po apet se aet Badijava..

Atéher Filloj une n´se e mirni vesh Ok po se muret skam cka me ju ba...

Atéher : Duheni te Filloni me Pro Scanner dhe duheni te keni Programmin FTP Hack por si e ban ket Shkon ta kesh Unilet dhe Baniset. E kshir kur nuk osht ne Online Admin apo Antar se mundet met Diktu dhe Shkon ja mer HTML ce Shkon ku Lexonku lexon Admin e pranon to dhe e ban Copy paste ne Editorin dhe e mer Telnet ne CMD Shkon Duker Klikuar ne Web Faqen e ati Tipit cdon tja Hackojsh Pérshebull une po e mar www.tetovamusic.ch Po jo kjo osht vec P.Sh. se Forum shum i mir osht ki vec jam ka i kshiri cish jan ka Postojn tek Po Postojn po mir jan ka Shkojn.

Dhe masi te bash Copy Paste Shkon te Scanner Pro dhe e kshir a asht i lir Hosti po sit osht i lir ja mer Ip dhe si ta kesh IP mo e ke WEB Site ne Dor ....

 
ALBEU LAJME ne faqen tuaj
Lajmet e fundit:
Zvicra, e permbytur nga parate ilegale
Pango: Do t'i botoj SMS-t e kurthit
Firmoset deklarata per sigurine e kufijve
Kush e ndaloi defilimin e FSK-se ne "Epopene e UCK-se"?
Komisioni i Venecias: Referendumi, jo kushtetues
United shenon fitore te thelle (VIDEO)
Derbi i qytetit, fiton Juventus (VIDEO)
Barcelona i rikthehet fitoreve (VIDEO)
Madrid barazon me Madrid (VIDEO)
Bundesliga, Bayern rigjen formen e humbur
moti
Moti Tiranë Tirane Prishtinë Prishtine Shkup Shkup Kumanovë Kumanove Podgoricë Podgorice Prizren Prizren Durrës Durres Shkodër Shkodra Ohër Oher Ulqin Ulqin
Partneret e Kosovo-Hack Janë:
 
wWw.Ast-Crew.info
wWw.Hack-04.Tk
wWw.Naim-Hack.de.tl
wWw.Ego-Crew.tk
wWw.Al-Zone.Ch.Vu
wWw.Shqipnetworks.com
Kosovo - Radio
 
Degjo Radio Live
Radio eshte vetem per INTERNET EXPLORER
 
Sod kemi Pasur 1 visitors (7 hits) Ne Web!
Qdo Dit me Postime Të Reja..
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free