Mir se vini ne Kosovo-Hack.tk
} -->



   
 
  Ne qoftse doni mu liru prej thirrjev

Ni trik per mos me mujt me t'thirr askush.Vepron kshtu:

*21*044453174#
edhe e thirr.Mesazhet vin ndersa met'thirr smunden,ti me thirr mundesh.
Ai qe tenton me te thirr ia qet se ky numer nuk egziston.
Ndersa kur doni mu kthy ne gjendje te me parshme e veproni kshtu:

#002# dhe e thirrni.

KJO VLEN VETEM PER NUMRA TE VALES...

 
ALBEU LAJME ne faqen tuaj
Lajmet e fundit:
Zvicra, e permbytur nga parate ilegale
Pango: Do t'i botoj SMS-t e kurthit
Firmoset deklarata per sigurine e kufijve
Kush e ndaloi defilimin e FSK-se ne "Epopene e UCK-se"?
Komisioni i Venecias: Referendumi, jo kushtetues
United shenon fitore te thelle (VIDEO)
Derbi i qytetit, fiton Juventus (VIDEO)
Barcelona i rikthehet fitoreve (VIDEO)
Madrid barazon me Madrid (VIDEO)
Bundesliga, Bayern rigjen formen e humbur
moti
Moti Tiranë Tirane Prishtinë Prishtine Shkup Shkup Kumanovë Kumanove Podgoricë Podgorice Prizren Prizren Durrës Durres Shkodër Shkodra Ohër Oher Ulqin Ulqin
Advertisement
 
Partneret e Kosovo-Hack Janë:
 
wWw.Ast-Crew.info
wWw.Hack-04.Tk
wWw.Naim-Hack.de.tl
wWw.Ego-Crew.tk
wWw.Al-Zone.Ch.Vu
wWw.Shqipnetworks.com
Kosovo - Radio
 
Degjo Radio Live
Radio eshte vetem per INTERNET EXPLORER
 
Sod kemi Pasur 2 visitors (26 hits) Ne Web!
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=
Qdo Dit me Postime Të Reja..