Mir se vini ne Kosovo-Hack.tk
} -->   
 
  Si te hackim një web brenda 50 sec

-Shkojmee.....

-E shkruaj ne Google keshtu adminlogin.asp si ne foto nr1.

-Dhe klikoje Google serhach dhe do te na shfaqen shum linka si ne foton nr2.

-Edhe klikon te ky linku qe eshte i nevijuar te foto nr2 edhe mandej kur klikon ta qet ni faqe ku duhet me shkruajtur Username: dhe Pasdword ti ne te dy katroret e shkruj ne te parin e shkrun te username:admin  dhe te Paswordi apet admin po ka raste qe ban edhe ne te dyat me shkru password ja shikoje foton nr3.

-Dhe masi ta llogaritesh qe te del pasi mir edhe mundesh me hack krejt Ne foto nr4.

                                     Hackim te kendshemmm.......

-Foto nr4
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
-Foto nr3
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
-Foto nr2
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
-Foto nr1
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

 
ALBEU LAJME ne faqen tuaj
Lajmet e fundit:
Zvicra, e permbytur nga parate ilegale
Pango: Do t'i botoj SMS-t e kurthit
Firmoset deklarata per sigurine e kufijve
Kush e ndaloi defilimin e FSK-se ne "Epopene e UCK-se"?
Komisioni i Venecias: Referendumi, jo kushtetues
United shenon fitore te thelle (VIDEO)
Derbi i qytetit, fiton Juventus (VIDEO)
Barcelona i rikthehet fitoreve (VIDEO)
Madrid barazon me Madrid (VIDEO)
Bundesliga, Bayern rigjen formen e humbur
moti
Moti Tiranë Tirane Prishtinë Prishtine Shkup Shkup Kumanovë Kumanove Podgoricë Podgorice Prizren Prizren Durrës Durres Shkodër Shkodra Ohër Oher Ulqin Ulqin
Partneret e Kosovo-Hack Janë:
 
wWw.Ast-Crew.info
wWw.Hack-04.Tk
wWw.Naim-Hack.de.tl
wWw.Ego-Crew.tk
wWw.Al-Zone.Ch.Vu
wWw.Shqipnetworks.com
Kosovo - Radio
 
Degjo Radio Live
Radio eshte vetem per INTERNET EXPLORER
 
Sod kemi Pasur 1 visitors (25 hits) Ne Web!
Qdo Dit me Postime Të Reja..
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free